אודותינו

בישולים היא תולדה של אהבה לאוכל , למטעמים, לבישולים, לאסתטיקה ולמקצוענות. בישולים היא הביטוי למה שאנו תופסים כחוויית בילוי ואוכל שמחברת את כל המרכיבים הללו.

 

בשלב החלום עסקנו בתחושה שאנו רוצים ליצור, רצינו מקום שיזכיר את תבשילי הבית, נעים, חם, בגובה העיניים, ספוג ומהול בחוויות מהבית ומשקף את החום של כל אחד מאתנו .
בישולים הוא מקום עבורנו המשקף ומייצג באופן מלא ונכון את המטבח בכלל. שפע של מטעמים .. למעלה משמונים סוגי תבשילים שבהם כל אחד ואחת מכם יוכל להעשיר את המטבח הפרטי שלו, החוויה העכשווית שנעימה לחיך, הטעמים והדיוק בטיבול.
בבישולים בנינו עבורכם מקום שיכיל בדיוק את מה שאנו צריכים, מרווך ניווט בין עמדה לעמדה, נוחות ברכישה, חיסכון בזמן, טמפרטורה נכונה לכל תבשיל, ואוכל טרי וטעים לסופי שבוע. המקום מאובזר במיטב השכלולים הטכנולוגיים, מיזוג אוויר , חימום לתבשילים, ועמדת תשלום נוחה ומהירה.
עוד נספר לכם שבישולים מעבר להיותה מסעדה כיפית ביתית עם טעמים שעוד לא חוויתם, בישולים הוא מקום מושלם לאירועים קטנים . אבזרנו את המקום עבורכם בתאורה מתאימה לאירועים, עמדת תקליטן, וכל אירוע אצלנו הינו חוויה בפני עצמה. האוכל הניסיון והמקצוענות ובייחד ניצור אוירה מנצחת.

 

כשרות: הכשרות שלנו היא בשר חלק בשיטת בית יוסף ירק חסלט. בהשגחת הרבנות לישראל.ניתן להזמין כשרות של מחפוד/עטרה ועוד.
פעילות: בישולים מתמחה בשרותיי קייטרינג בשרי לכל חלקי הארץ, קייטרינג איכותי טרי וחם. אנו מתאימים את עצמינו לכל סוגי האירועים בכל גודל ומקום. במקום אנו עורכים אירועים ברמה גבוהה תוך הקפדה על אסתטיקה ושימור על רמת האירועים.

כתובתינו: רח' גיסין 7, פתח-תקווה 03-9040650

לכל בקשה השאירו פניה ונחזור אליכם
סגור הקנייה שלי
סגור רשימת משאלות
סגור

סגור
קטגוריות